Történetünk

Több, mint 30 éve foglalkozunk autós oktatással. Egy zöld, ezerötös Lada volt az első oktatóautóm az MHSz-nél. Aztán a kispolszkik, az összes lehetséges színben, majd KGST megbízhatóbb típusai az Autoklubnál, és ahogy jött a rendszerváltozás, úgy az autók összetétele is megváltozott. Nyugati autókra váltottunk és megalakultak az első magániskolák Székesfehérváron is. A nyugat-német használt autókat aztán az újabb japánok  váltották. 2000-ben indult az iskola, kezdetben a Várkörúton. Sajnos annak az épületnek az állaga folyamatosan romlott, így költözött át  a mai helyére, az Alba Regia Szálloda helyén épült Panoráma Offices irodaházba.  Klimatizált oktatótermünkben történik az elméleti képzés, a gyakorlati oktatást az egykori ARÉV telepen, illetve a megyei közutakon tartjuk. Reméljük megtisztel bizalmával és iskolánk tanulója lesz.

Nagy Sándor, iskolavezető